Новини проекту
Новий навчальний рік!
Найзахопливіші детективи для підлітка
Wizeclub Education: курси додаткової освіти в Україні
Що робити, якщо болить поперек
Онлайн академія Mate academy – від мрії потрапити в IT до першої роботи
Мобільні додатки для підтримки організації навчання та співпраці в освітньому процесі
Школа англійської для дітей: важливість навчання та як вибрати кращу школу
Хто такий Зевс?
Вивчаємо англійську за допомогою читання
Благодійність та соціальна відповідальність бізнесу
Як обрати надувний басейн?
Як створити і розкрутити групу у Фейсбуці без блокування
Практичні рекомендації по вибору школи англійської мови
Options for checking articles and other texts for uniqueness
Різниця між Lightning та USB Type-C: одна з відмінностей iPhone
Столична Ювелірна Фабрика
Відеоспостереження у школі: як захистити своїх дітей?
Чим привабливий новий Айфон 14?
Розширений пакет за акційною ціною!
iPhone 11 128 GB White
Програмування мовою Java для дітей — як батьки можуть допомогти в навчанні
Нюанси пошуку репетитора з англійської мови
Плюси та мінуси вивчення англійської по Скайпу
Роздруківка журналів
Either work or music: 5 myths about musicians and work
На лижі за кордон. Зимові тури в Закопане
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Огляд смартфону Самсунг А53: що пропонує південнокорейський субфлагман
БЕЗПЕКА В ІНТЕРНЕТІ
Вітаємо з Днем Вчителя!
Портал E-schools відновлює роботу
Канікули 2022
Підписано меморандум з Мінцифрою!
Голосування
Як Вам новий сайт?
Всього 20 чоловік

Хто володіє інформацією,той володіє світом!

Дата: 29 лютого 2020 о 15:51, Оновлено 29 лютого 2020 о 17:39
729 переглядів

Математична освіта відіграє важливу роль у формуванні загальної культури підростаючого покоління, його світогляду, сприяє естетичному вихованню дитини, розумінню нею краси навколишнього світу, розвиває уяву, просторове, аналітичне та логічне мислення, стимулює розвиток інтелектуальних здібностей школярів. А одним із найбільш важливих факторів успіху при вивченні математики, фізики та інформатики є інтерес до предмету, формуванню якого, зокрема, сприяє проведення тематичних предметних декад, що забезпечують не лише залучення здобувачів освіти до поглибленого вивчення математики, фізики та інформатики в межах шкільного курсу, але й розвитку особистісних якостей, активізації розумової діяльності, творчих здібностей здобувачів освіти.

Із метою підвищення зацікавленості математикою, фізикою та інформатикою, розширення кругозору, поглиблення уявлення про використання відомостей із цих предметів у повсякденному житті, виховання самостійності мислення, волі, наполегливості в досягненні навчальної мети з 17 лютого по 28 лютого 2020 р. в Бірківській філії  було проведено декаду фізико-математичного циклу вчителями Майданник В.С, Лунгул С.В., Тарасевич М.І.. Учні 5-11 класів були учасниками різних видів змагань.

  Декада розпочалася  інтелектуальною  розминкою  «Я - розумний», під час якої школярі  зачитали цікаві факти з математики.

Під час конкурсно-розважальної програми «Цікава математика» школярі 5-6 класів показали знання з математики, проявили кмітливість. Із невеликим  відривом перемогла команда 6 класу.

Учні 8 класу брали участь у математичному  турнірі   « Я і математика».

Здобувачі освіти 7-11 класів філії з великим задоволенням на перервах відвідували інтелектуальний клуб «Кубика Рубика».

Цікаво пройшов математичний конкурс «Хто зверху?». Учасники були об`єдналися у дві команди «Хлопці» та «Дівчата». 

 Хлопці до кінця змагань були лідерами, але дівчата, зібравшись, отримали перемогу в останньому раунді та фіналі, що дозволило їм стати переможцями цієї захоплюючої гри.

Школярі 5-7 класів ознайомилися з досягненнями сучасної астрономії та внеском наших співвітчизників у розвиток космічної галузі, а також дізналися, хто був першим космічним туристом і вартість польоту.

8-11 класи перевірили свої знання з математики під час проходження онлайн олімпіади.

Лунгул С.В. провела  усний журнал  «Фізика в професіях». Школярі ширше дізналися про застосування фізичних знань у різних професіях.

Найактивнішими виявилися художники 7 і 5 класів. Найкращим виявився малюнок  з геометричних фігур Андерс Марини (7 клас), а комп’ютер майбутнього Анголенко Анни (7клас).

Захоплюючою й цікавою виявилася інтелектуальна гра з математики «Морський бій» для команд 8 і 9 класів. У  запеклій боротьбі переміг 8 клас.

До розгадування логічних ілюстрованих задачок долучилися  здобувачі освіти з 5 по 11 клас, але   не всім вони були під силу. Перемогу отримали найрозумніші, наполегливіші  Андерс Наталія, (10  клас), Бабич Каріна, 10  клас, Анголенко Анна, (7клас), Єгоян Тетяна, (7 клас).

Свої знання з інформатики показали й наймолодші школярі. У конкурсі ерудитів «Цікавий світ інформатики» перемогла команда 4 класу.

Випускники перевірили набуті за одинадцять років знання з математики під час ділової гри «Пробне ЗНО 2020. Математика».

Під час інформаційної години класні керівники ознайомили учнів з біографією Іва́на Па́вловича Пулю́я — українського  фізика та електротехніка, винахідника, організатора науки, публіциста, перекладача Біблії українською мовою, громадського  діяча, 175 - річниця з дня народження якого відзначається в цьому році.

З метою  поглиблення   знань дітей з фізики, розвитком  пізнавальної активністі, логічного  мислення, уваги, уяви, пам'яті була  проведена  інтелектуальна гра «Щасливий випадок» для 8-10 класів .І щасливим цей випадок став для здобувачів освіти 10 класу, вони здобули перемогу.

Кожен захід вирізнявся оригінальністю проведення, цікавим та актуальним змістом, інформаційною насиченістю, відповідав навчально-пізнавальним, розвиваючим та виховним цілям організації освітнього процесу в закладі.

До участі в декаді фізико-математичного циклу (математики, фізики та інформатики) намагалися залучити здобувачів освіти  всіх класів.

Декада пройшла на належному рівні. Діти показали гарні знання, вміння та зацікавленість предметами, навички та творчі здібності. Сподіваємося, що шкільне життя учнів цієї декади було цікавим і запам'ятається надовго, бо  «хто володіє інформацією,той володіє світом!»

Коментарі:
Залишати коментарі можуть тільки авторизовані відвідувачі.