Тиждень початкових класів «Листопадові сходинки»
Молодший шкільний вік є важливим у становленні особистості дитини, тому що саме в цьому віці, враховуючи надбання довкілля та сімейного виховання, закладаються основи особистісного розвитку учнів початкової школи. Навчання в початкових класах, як картинки калейдоскопа, яскраві, швидко змінюються, утворюють цілісні візерунки. У веселій, дружній атмосфері проходив Тиждень початкових класів «Листопадові сходинки» у Бірківській філії КЗ «Олексанрівське НВО №2».
Тиждень мав п’ять тематичних сходинок, якими рухались учнівські колективи. Кожного дня – своя тематика заходів.
18 листопада девіз дня: «Природа – наш дім, ми - господарі в нім»
Діти побували в різних куточках природи: в лісі, біля річки, у шкільному парку. Вони отримали враження для написання та інсценізації казок, назбирали природного матеріалу для наступних тематичних днів.
19 листопада - День творчості « Місто веселих майстрів»
Творчі майстерні працювали у кожному класі. Маленькі майстри виготовляли їжачків із природного матеріалу, метеликів у техніці оригамі, складали мозаїку та клеїли аплікацію «Осінні грибочки», яких бачили в природі.
20 листопада – День спорту
Рух для молодших школярів – улюблена справа. Цього дня діти одержали безліч задоволення від спортиних змагань, рухливих ігор та музичних руханок.
21 листопада – День безпеки.
Квест для учнів початкових класів«Здоровий будь – про безпеку не забудь!» дав змогу практично повторити правила безпеки. Рольові ігри «Світлофор», «Якби дорожні знаки говорили…», «Мова доріг» дали змогу ще раз повторити правила дорожнього руху. На практичному занятті «Правила велосипедиста» діти дізналися про призначення світловідбивачів, попереджувальні сигнали велосипедиста та правила перевезення маленьких пасажирів у спеціальних сидіннях.
22 листопада тематика дня - «Казка вчить, як на світі жить»
Казка для дитини - яскрава подія, яка дає змогу уявити казкових героїв, поділити їх на позитивних і негативних, зрозуміти повчальний зміст та зробити висновки для подібних ситуацій у справжньому житті. Учні слухали казки, брали участь у казковій вікторині, інсценізували та складали власні казки.